Project 90

SPOLUPRACUJEME S TĚMI NEJLEPŠÍMI V OBORU

Společnost FitChallenge, s.r.o. spolupracuje s těmi nejkvalitnějšími a nejlepšími dodavateli v oboru. Díky dlouholetému výzkumu a neustálému vývoji poskytují jednotliví partneři naší společnosti prvotřídní a účinné produkty. Klademe vysoký důraz na přírodní čistotu každého z nich. Díky jemné technologii zpracování si vybrané produkty plně uchovávají své výživové hodnoty, a navíc skvěle chutnají a uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Nejde nám o kvantitu, ale především o kvalitu a vaší spokojenost.

TÝM PROJEKTU 90

Produkty nabízené Projektem 90 plně podporují zdravý životní styl. Pomáhají každému, a to bez ohledu na věk a pohlaví, zbavit se nadbytečných kilogramů. Svojí činností pomáháme i profesionálním sportovcům udržet se ve formě a nabírat svalovou hmotu. Náš tým je tvořen nadšenci, stejně tak jako odborníky na výživu a profesionálními trenéry. Každý z členů našeho týmu je neustále vzděláván, aby byl schopný poskytovat maximální a profesionální služby jednotlivým klientům.


Náš visalus team
Náš visalus team

Klientský portál 90 denní výzvy

Projekt 90 je unikátní program pro dosažení optimální kondice a zdravého životního stylu. Jeho výjimečnost spočívá v klientském portálu, který ve střední Evropě nemá obdoby. Nabízí totiž přesný a propracovaný návod, jak dosáhnout svých vysněných cílů. Krok za krokem provede každého, bez ohledu na věk, pohlaví nebo zdravotních potíží 90denní výzvou. 90denní proto, že právě tato doba je zásadní v dosažení kýženého výsledku. Portál nabízí přes šest tisíc modulů, které jsou neustále aktualizovány a jsou šité na míru pro každého. Stačí pouze zadat požadované údaje do registračního formuláře a do několika minut můžete začít. Navíc jsme do programu zahrnuli i velmi často, či zcela opomíjené zdravotní cvičení. Pokud tedy máte problémy například s krční páteří, tak už nemusíte čekat dlouhé měsíce na rehabilitace. I na to jsme totiž při tvorbě programu 90denní výzvy mysleli. Jako třešničku na dortu pak nabízíme sestavení 90denní výzvy na míru s ohledem na individuální požadavky na jídelníček a cvičební plán. Celý program je samozřejmě pod záštitou těch nejpovolanějších v dané oblasti včetně garanta s akreditací Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.


Všichni v Projektu 90 si moc dobře uvědomujeme, že nejdůležitější je stravovat se zdravě. Jednoduše kupovat a konzumovat to nejlepší, co trh nabízí. Z pravidla jsou nejlepšími produkty na trhu především domácí potraviny od lokálních zemědělců a výrobců, kteří nemají potřebu své produkty kazit chemií. A my vás vyzýváme:

Jezte kvalitní produkty, abyste byli zdraví a mohli si život užívat se vším, co nabízí!


Zároveň si ale uvědomujeme, že ne každý má čas strávit půl dne přípravou kvalitního jídla. Mnohdy je to také velmi finančně náročné. Miliony lidí často řeší hlad nebo pouhou chuť k jídlu nezdravými FAST FOODY! My Vám nabízíme naopak zdravý FAST FOOD! Podívejte se na krátké shrnutí v následujících bodech… • Tvrdá většina lidí nestíhá nejdůležitější jídlo celého dne – snídani.
 • Většina lidí si nestíhá připravit aspoň tři jídla denně, a tak buď hladoví, nebo jedí nezdravě.
 • Značná část lidí nemá plnohodnotnou a vyváženou stravu.
 • Každý druhý člověk nestíhá svačit.
 • Stovky tisíc lidí volí jako jedinou možnost rychlého jídla nezdravý fast food, po kterém se cítí těžcí a mají výčitky.
 • Většina cvičících a zdravě žijících lidí jsou raději o hladu, než aby zvolili nezdravý fast food, a to rozhodně také není dobrá volba.
 • Milióny lidí v ČR si myslí, že jíst zdravě je mnohem dražší, než jíst nezdravě.
 • Málokdo si dokáže představit opravdu zdravý a levný fast food.

PROČ PRÁVĚ PROJEKT 90?


Dámy a pánové, to jsou důvody, proč jsme se rozhodli přijít na český trh. Naše společnost bude předávat své poznatky a zkušenosti se zdravou a přitom jednoduše a rychle připravitelnou stravou všem svým klientům, kteří mají zájem změnit svůj život k lepšímu. Také si uvědomujeme, že skupina lidí dokáže více, než jednotlivec. Proto vám zároveň nabízíme stát se součástí něčeho unikátního. Buďte jedním z nás. Tady jsou důvody, proč jsme úspěšní, a co dělá naší společnost výjimečnou. Nabízíme: • Jídlo, které vám pomůže zhubnout a přitom vždy zasytí.
 • Pokrm, který můžete mít neustále při sobě a připravíte ho během minuty.
 • Strava, která vám pomůže nabrat svalovou hmotu a žádný tuk.
 • Produkty nabité vitamíny, minerály a bez přidaných umělých sladidel, bez konzervantů
 • Jídlo, které je zdravé a přitom vás finančně nezatíží.
 • Unikátní program 90denní výzvy pro dosažení optimální kondice a zdravého životního stylu.
 • Přesný a propracovaný návod, jak dosáhnout svých vysněných cílů.
 • Tři tisíce modulů, které jsou neustále aktualizovány a jsou šité na míru pro každého.
 • Speciální program zaměřený na zdravotní cvičení a navíc pořádání skupinových lekcí.
 • Vše pod záštitou garanta s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.