Naše 90denní výzva je zábavnou a jednoduchou formou, jak dosáhnout svých cílů. Pomocí našeho portálu vás provedeme jednotlivými dny krok za krokem a ukážeme vám, jak jednoduché a zábavné může být žít zdravě a vypadat skvěle. Pořádáme pro vás navíc skupinové lekce, kde můžete poznat nové přátele a lidi, kteří mají stejné cíle jako vy.

Klientský portál je online a můžete ho mít neustále u sebe. Na PC, tabletu nebo telefonu. Vybíráte si mezi programem na hubnutí, udržení si formy a celkovou transformací postavy. K jednotlivým kategoriím si můžete zvolit i program zdravotního cvičení.5 důvodů „Proč


Challange

Do výzvy může vstoupit každý bez rozdílu věku nebo pohlaví

Challange

Jsme s vámi na každém kroku díky online 90denní výzvě

Challange

čistě přírodní PRODUKTY, KTERÉ denně pomáhají stovkám lidí v celé ČR

Challange

Naše výzva je jednoduchá, zábavná a hlavně funguje

Challange

Možnost volby 90denní výzvy se zdravotním cvičenímJak na to?


Challange img 1

PRVNÍ KROK

NASTAVTE SI CÍL

Ve chvíli, kdy si vyberete, zda chcete hubnout, udržet si formu nebo chcete projít celkovou transformací, natočte krátké video nebo se vyfoťte s nápisem „90dennivyzva“. Následně své video nebo fotografii umístěte na sociální síť a označte v popisku naši Facebookovou stránku #90dennivyzva. Není to podmínkou, ale budete mít šanci vyhrát skvělé ceny!


PŘIJÍMÁM VÝZVU
Challange img 2

DRUHÝ KROK

VYBERTE SI SVŮJ BALÍČEK

Jen na vás záleží, čeho chcete dosáhnout a jaký balíček si k tomu zvolíte. V žádném případě se ale nebudete muset našim produktům přizpůsobovat. Naopak! Produkty perfektně zapadnou do vašeho života a pomůžou vám ke zdravé a postupné změně. Pokud s výběrem potřebujete pomoc, neváhejte a napište nám na info@projekt90.cz


Zobrazit balíčky
Challange img 3

TRETÍ KROK

ZVÍTĚZTE

Během vaší cesty vám budeme na blízku. Vždy se na nás obracejte pro radu! Společně to zvládneme a věříme, že si na konci 90denní výzvy budeme moci říct: „Dokázali jsme to!“ Navíc, když Výzvu splníte, budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny. 90 dní, které jednou navždy změní Váš život!


Zobrazit odměny