O nás

O nás

„ milujeme život a každou jeho výzvu “

Víme, jak těžké je, když jsi na něco sám …
Proto jsme vytvořili náš skvělý tým, který je neustále s tebou!

Jsme parta, která ví, co dělá a naše vize je jasná:

„ Chceme lidem měnit životy, a to skrze naši 90denní výzvu. Vytvořili jsme proto online cvičební portál, který nemá obdoby. Přidali k němu navíc ty nejkvalitnější přírodní produkty. Samozřejmostí je pak pro nás individuální nutriční a sportovní poradenství. “


A tak vznikl Projekt 90.

Jiří Kubeš

Jiří Kubeš

spoluzakladatel projektu

Timea Trajteľová

Timea Trajteľová

tvář projektu

Martin Habart

Martin Habart

spoluzakladatel projektu

Naše motivace a nadšení!

Prioritou je pro nás zdraví, lepší kondice a naprostá spokojenost všech našich klientů a spolupracovníků. Cestou k úspěchu je pak týmovost! Komunita lidí se stejnými cíli, přístupem a nadšením ti dodá sílu posouvat své hranice a překonávat sebe sama.

Vojtěch Urban

Vojtěch Urban

profesionální trenér

Sandra Figalová

Sandra Figalová

nutriční terapeutka

Naše etika

Na prvním místě je vždy cíl klienta! Jedinečnost každého z nás bereme jako výzvu a snažíme se v nejlepší víře zkombinovat tvoje časové a finanční možnosti s cestou k vysněnému cíli.

Kateřina Uxová

Kateřina Uxová

B2B zastoupení

Lukáš Částka

Lukáš Částka

profesionální trenér

Zdeněk Kompánek

Zdeněk Kompánek

profesionální trenér

Naše cíle

Být oporou pro naše klienty
Být jedničkou na poli výživy a sportu
Spolupracovat s těmi nejlepšími v oboru
držovat vysoký standard kvalitypřírodních produktů a služeb
Otevřený a přátelský vztah s našimi klienty

Andrea Košťálová

Andrea Košťálová

tvář projektu

Petr Vágner

Petr Vágner

tvář projektu

Naše filozofie

Náš tým si moc dobře uvědomuje, že nejdůležitější pro náš život je zdraví a psychická pohoda. K tomu vede jediná, staletími osvědčená, cesta – správného stravování. Zjednodušeně – kupovat a konzumovat to nejlepší, co trh nabízí. Zpravidla jsou nejlepšími produkty na trhu především domácí potraviny od lokálních zemědělců a výrobců, kteří nemají potřebu své produkty kazit chemií. A my vás vyzýváme:

„ JEZTE KVALITNÍ PRODUKTY, ABYSTE BYLI ZDRAVÍ
A MOHLI SI ŽIVOT UŽÍVAT SE VŠÍM, CO NABÍZÍ! “

Mudr. Luděk Pelikán

Mudr. Luděk Pelikán

garant projektu

Naše přesvědčení

Zároveň si ale uvědomujeme, že ne každý má čas strávit půl dne přípravou kvalitního jídla. Mnohdy je to také velmi finančně náročné. Miliony lidí často řeší hlad nebo pouhou chuť k jídlu nezdravými FAST FOODY! My ti nabízíme naopak zdravý FAST FOOD! Podívej se na krátké shrnutí v následujících bodech:

Velká většina lidí nestíhá nejdůležitější jídlo celého dne – snídani. Většina lidí si nestíhá připravit alespoň tři jídla denně, a tak buď hladoví, nebo jedí nezdravě. Značná část lidí nemá plnohodnotnou a vyváženou stravu. Každý druhý člověk nestíhá svačit. Stovky tisíc lidí volí jako jedinou možnost rychlého jídla nezdravý fast food, po kterém se cítí těžcí a mají výčitky. Většina cvičících a zdravě žijících lidí jsou raději o hladu, než aby zvolili nezdravý fast food, a to rozhodně také není dobrá volba. Milióny lidí v ČR si myslí, že jíst zdravě je mnohem dražší, než jíst nezdravě. Málokdo si dokáže představit opravdu zdravý a levný fast food.

To vše vede k nelichotivému stavu našeho zdraví. Pojďme společně změnit trend, který zapříčinil, že:

10 % populace v České republice trpí diabetem

Česká republika je 2. ve světovém žebříčku rakoviny tlustého střeva

Nádorová onemocnění hrají v ČR vysokou roli při úmrtích (25 – 30 %)

50 % lidí je nespokojeno se svou kondicí

Naše dětí v čím dál větší míře trpí alergiemi a nadváhou

Zdeňka Habartová

Zdeňka Habartová

výdej a administrativa

Klára Koptáková

Klára Koptáková

design

Proč právě projekt 90?

Dámy a pánové, to jsou důvody, proč jsme se rozhodli přijít na český trh. Naše společnost bude předávat své poznatky a zkušenosti se zdravou a přitom jednoduše a rychle připravitelnou stravou všem svým klientům, kteří mají zájem změnit svůj život k lepšímu. Také si uvědomujeme, že skupina lidí dokáže více, než jednotlivec. Proto vám zároveň nabízíme stát se součástí něčeho unikátního. Buďte jedním z nás. Tady jsou důvody, proč jsme úspěšní, a co dělá naší společnost výjimečnou. Nabízíme:

Jídlo, které vám pomůže zhubnout a přitom vždy zasytí. Pokrm, který můžete mít neustále při sobě a připravíte ho během minuty. Strava, která vám pomůže nabrat svalovou hmotu a žádný tuk. Produkty nabité vitamíny, minerály a bez přidaných umělých sladidel, bez konzervantů. Jídlo, které je zdravé a přitom vás finančně nezatíží. Unikátní program 90denní výzvy pro dosažení optimální kondice a zdravého životního stylu. Přesný a propracovaný návod, jak dosáhnout svých vysněných cílů. Tři tisíce modulů, které jsou neustále aktualizovány a jsou šité na míru pro každého. Speciální program zaměřený na zdravotní cvičení a navíc pořádání skupinových lekcí. Vše pod záštitou garanta s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

#projekt90